KONST / Litografier / Färglitografi 12577069
nr 1257 7069
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Violer, signerad. Motivet: 50x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:29:59
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson